Základní informace

Aukce vozidel a technologií

Aukční systém je určen registrovaným uživatelům.
Jen registrovaní uživatelé získají oprávnění podávat své nabídky.

Aukce technologií a průmyslových zařízení (TPZ)

Do této aplikace je povolen vstup pouze registrovaným smluvním partnerům, kteří se účastní poptávkových řízení v rámci jejich výkupu. Jednotlivé produkty jsou formou elektronické aukce prodány zájemcům za nejvýše nabídnutou cenu.

Kupující

Nákup TPZ je určen pouze pro registrované partnery Autolobbing. TPZ jsou určeny pro další prodej. Nákupu TPZ se nezúčastňuje veřejnost..

 

Pokud chcete využívat aukční systém a stát se také partnerem Autolobbing, musíte být přihlášeni.

Aukce vozidel

Do této aplikace je povolen vstup pouze registrovaným smluvním partnerům z řad prodejců nových a ojetých vozidel, kteří se účastní poptávkových řízení v rámci jejich výkupu. Jednotlivá auta jsou formou elektronické aukce prodána zájemcům za nejvýše nabídnutou cenu.

Kupující

Nákup vozidel v aukci je určen pouze pro registrované partnery Autolobbing. Vozidla jsou určena pro další prodej. Nákupu vozidel v aukci se nezúčastňuje veřejnost.

 

Akční nabídka

Nákup pneumatik se slevou jako "nikdy" při uzavření jakéhokoliv pojištění vozidla!

Uzavřete-li u nás do konce roku 2018 pojištění odpovědnosti za provoz vozidla – POV ze zákona povinné, nebo pojištění havarijní - KASKO, nebo pojištění právní ochrany - DAS, dále viz. pojištění vozidla, můžete po celou dobu platnosti pojištění nakupovat pneumatiky dostupné na trhu prostřednictvím AUTOLOBBING s.r.o. za velkoodběratelských podmínek se slevou až 40% z ceníku platného v době nákupu.

Reference Autolobbing

Důvěry našich klientů si velice vážíme. Pakliže jsme se rozhodli fungovat v oboru jako slušný „butik“, musíme konstatovat, že právě s klienty máme „problém”. Časem se z nich totiž stávají dobří známí a to, jak je známo, zavazuje mnohem, ale opravdu mnohem víc.

O společnosti Autolobbing

Namíchejte si koktejl!

Do mixéru vložte: naše zkušenosti a úspěšnou práci

  • 20 let ve vojenském letectvu se všemi atributy armádní služby
  • 7 let u autorizovaného prodejce renomované značky vozidel na pozicích umožňujících detailně pochopit funkčnost systému a jeho možnosti
  • 7 let v přední leasingové společnosti s odpovědností za realizaci a organizování produktu operativní a full servis - operativní leasing
  • 12 let přímého organizování správy vozových parků flotilových klientů

Produkty a služby

Jednotlivé produkty a služby k nim se vzájemně prolínají. Jsou variabilní a lze je poskytovat samostatně (individuálně) i v kompletech.

Nákup auta

Nabízíme Vám tyto služby:

  • Výběr dodavatele včetně běžné slevy v ČR
  • Výběr dodavatele včetně vyjednání max.slevy v ČR
  • Vyjednání ve Vašem zastoupení - dodatečné slevy u vašeho dodavatele v ČR a EU
  • Vyjednání ve Vašem zastoupení - vhodného financování
  • Pojištění vozidla
Syndikovat obsah